Legion Wschodni - Profesjonalna Strzelnica | tel. +48 575 531 347 / +48 698 236 055

XIII Podlaskie Zawody w Strzelectwie Taktycznym 04.06.2023

OPIS PRZEBIEGU TORÓW OPUBLIKOWANY BĘDZIE NA JEDEN MIESIĄC PRZED ZAWODAMI NA STRONIE WYDARZENIA

ZAWODY WPISANE DO KALENDARZA WZSS LICZĄ SIE DO STARTÓW LICENCJI ZAWODNICZEJ PZSS

W dniu 4 czerwca 2023 KSS Legion Wschodni na swojej strzelnicy przeprowadzi XIII Podlaskie Zawody w Strzelectwie Taktycznym w formule ITS Firearms United Network w kategorii Light i Heavy.

Dołożymy wszelkich starań aby doświadczenie nabyte w poprzednich edycjach zawodów oraz doświadczenie zawodowe naszych operatorów wywodzących się z jednostek i służb specjalnych sprawiło że tory taktyczne usatysfakcjonują każdego strzelca oraz jak najbardziej efektywnego wykorzystania potencjału terenu strzelnicy. Do pokonania będą 4 tory o zróżnicowanym stopniu trudności na 2,5 ha terenu z około 150 ukrytymi celami od 15m do 200m w bunkrach, sitowiu, wodzie. W warunkach jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistych. W zawodach będzie królowała dokładność. Szybkość i dynamika będzie ważna, ale nie kosztem celności i techniki taktycznej, której będzie towarzyszył wysiłek fizyczny i pot.

Czy jesteś gotowy/a na wyzwanie ? 🙂

W zawodach przewidziano miejsce 50 zawodnikom. Każdy zawodnik zostanie wyposażony w zestaw startowy. Regulamin zawodów oraz opis torów zostanie udostępniony na miesiąc przed zawodami. Ale już teraz zdecydowanym podajemy link do rezerwacji miejsc. Osoby które już teraz złożą rezerwację będą miały pewność, że odnajdą siebie na liście startowej.

UWAGA: Przy rezerwacji w formularzu należy podać rozmiar koszulki T-shirt, która znajdzie się w pakiecie startowym zawodnika.

Klasyfikacja zawodników indywidualna. W zawodach przewidziane są 4 miejsca klasyfikowane do nagród. Pula nagród to ponad 5 000 zł i rośnie. Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne.

Koszt udziału w zawodach to 380 zł. W cenie organizator zapewnia współzawodnictwo na wysokim poziomie, pakiet startowy, posiłek regeneracyjny, napoje zimne i gorące, ubezpieczenie.

Informacja odnośnie wpłat, zaliczki, terminów, nr konta zostanie wysyłana na e-mail każdej osobie w ciągu 48h od czasu wysłania formularza rejestracyjnego.

Link do formularza zapisów poniżej:

https://forms.gle/BFJW1VpRKkcx7QkE8

Regulamin i zasady ITS gdzie można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące wyposażenia zawodnika, bezpieczeństwa itp. w linku poniżej:

http://legionwschodni.pl/wp-content/uploads/2022/06/2020.02.15-Competition-FUNdamentals-v1.1.pdf

ZAPRASZAMY 🙂