Legion Wschodni - Strzelnica | tel. 575 531 347

Instruktaż z Prezentacją Tactical Combat Case Cure (TCCC)

Legion Wschodni z myślą o organizacji szkolenia w zakresie Ratownictwa na Polu Walki zaprasza w dniu 30.03.2019 (sobota) w godz. 13:00-15:00 na instruktaż z prezentacją Tactical Combat Case Cure (TCCC). Głównym instruktorem i prowadzącym zajęcia będzie agent PMC; ratownik medyczny z 25-letnim stażem w Polsce i za granicą. Uczestnik misji wojskowych w Kosowie, Sarajewie i Afganistanie, odznaczony Gwiazdą Afganistanu, wykładowca z uprawnieniami ratownictwa wysokościowego, ratownictwa powodziowego, technicznego, operator militarny i instruktor Tactical Combat Case Cure. Nasz pokaz Tactical Combat Case Cure ma na celu zwrócenie uwagi na nowy pakiet nowej, specjalistycznej wiedzy oraz praktyczne doświadczenie, które można wykorzystać dla niesienia pomocy innym. Ma również zachęcić do zapisania się na szkolenie (TCCC) które już niebawem zostanie zorganizowane na naszej strzelnicy w warunkach terenowych, maksymalnie przybliżających realia.

Prezentacja z instruktażem zawiera:

dynamiczna realistyczna symulacja – postrzał w klatkę piersiową
dynamiczna realistyczna symulacja – postrzał w kończynę
dynamiczna realistyczna symulacja – krwawienie z pachwiny
omówienie istotnych elementów Indywidualnego Pakietu Medycznego (IPMed)
posługiwanie się w czasie pokazu jak i omówieniu prawdziwymi elementami (staza taktyczna, opatrunek hemostatyczny, rurka nosowo-gardłowa, opatrunek osobisty)
do symulacji zostanie wykorzystany: sztuczna krew, sztuczne rany, ubranie do pocięcia w warunkach symulacyjnych

Czas trwania: 2 godz.
Zapisy poprzez e-mail: szkolenia@legionwschodni.pl

Uczestnictwo jest płatne: 40 pln/osoba przelewem na konto: 16 1140 2004 0000 3102 7673 0938 mBank z tytułem wpłaty: „TCCC”.
Osobom które zapiszą się na przyszłe szkolenie TCCC zorganizowane przez Legion Wschodni zostanie udzielony rabat w w wysokości wcześniej wpłaconej kwoty za pokaz instruktażowy w dniu 30.03.2019 r.
Ilość miejsc ograniczona więc prosimy o przemyślane zapisy aby nie blokować miejsc innym chętnym.
Informacja telefoniczna: 575 531 347