Legion Wschodni - Strzelnica | tel. 575 531 347

19.05.2019 Zawody O Puchar Prezesa Legionu Wschodniego

Serdecznie zapraszamy wszystkich na strzelnicę 19 Maja 2019 r

W tym dniu w godz. 9:00 – 13:30 będziecie mogli spróbować swoich sił w zawodach o puchar prezesa Legionu Wschodniego. Osoby które nie będą chciały brać udziału w zawodach będą mogły skorzystać z oferty strzelnicy w strzelaniu z broni palnej.

Aby strzelać na naszej strzelnicy nie ma konieczności posiadania żadnych pozwoleń, licencji, patentów, itp.

Instruktor zapozna Was z zasadami bezpieczeństwa, sposobami celowania oraz obsługą broni i będzie towarzyszył Wam przez cały trening oraz udzielał porad dotyczących strzelania. Osoby niepełnoletnie mogą strzelać na naszej strzelnicy, o ile przyjdą z opiekunem prawnym. Na naszej strzelnicy mogą strzelać dzieci. Nie wyznaczamy dolnej granicy wieku. O dopuszczeniu dziecka do strzelania każdorazowo decyduje instruktor, biorąc pod uwagę cechy pozwalające dziecku utrzymać broń.

Majowe Zawody o Puchar Prezesa Legionu Wschodniego

O godz. 9:00 rozegramy Zawody Strzeleckie o Puchar Legionu Wschodniego zawody w strzelaniu na punkty z pistoletu centralnego zapłonu.

Uczestnikiem może być każdy kto ukończył 18 lat i uiścił opłatę startową w wysokości 50 PLN. W cenę wliczona jest amunicja.
Koszt uczestnictwa z własną amunicją to: 30 PLN

Ilość strzałów punktowanych: 10 – Regulamin zawodów

Zapisy na zawody na stronie poprzez formularz kontaktowy lub na strzelnicy 19.05.2017 r. do godz. 11:30. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby które zapiszą się poprzez formularz internetowy mają zagwarantowany start w zawodach. Przy zapisywaniu się w dniu zawodów decyduje kolejność zgłoszenia.

Nagrody:

Miejsce I – puchar Prezesa Legionu Wschodniego, dyplom oraz nagroda
Miejsce II – dyplom oraz nagroda
Miejsce III – dyplom

Zapraszamy 🙂